Kaip efektyviau išnaudoti Apzvalgos.com signalus

1. Vos tik sulaukiate naujo signalo, eikite į https://investing.com/economic-calendar/ ir patikrinkite, ar šiandien jau nebus skelbiama itin svarbių ekonominių naujienų, susijusių su signalo pranešime nurodytomis valiutomis (itin svarbios naujienos žymimos ženklu . Jei tokių naujienų šiandien nenumatyta, sandorį galima daryti)

2. Sandorio užsakymas (pending order) turėtu suveikti ir pavirsti sandoriu per ne vėliau kaip 2 valandas. Jei per tą laiką Jūsų nurodymas nesuveikia (nepavirsta sandoriu), tą nurodymą reikia atšaukti.

3. Priklausomai nuo Jūsų pasirinkto brokerio (prekybos platformos), darant sandorius pagal Apzvalgos.com signalus yra galimi taip vadinami “praslydimai” (situacija, kai iki TP likus tik keliems punktams kursas pasikeičia ir juda link SL). Kad to išvengtumėte, siūlomi du variantai:

a) naudoti “neapdorotas” – ECN tipo prekybines sąskaitas (kai kurie brokeriai tokias siūlo)

arba

b) prekybos patformoje pateikiant “orderį” TP sumažinti 5 punktais.

4. Tik pradėję naudotis Apzvalgos.com signalais, bent savaitę laiko išbandykite juos pas pasirinktą brokerį DEMO sąskaitoje. Jei rezultai tenkina, tik tada pradėkite daryti sandorius su tikrai pinigais.

**